Компанія Osiris була заснована в Сан-Дієго (США, Каліфорнія) в 1996 році. Засновниками стала команда ентузіастів під проводом Тоні Магнусон та Тоні Чена. Хлопці фанатіли від серіала Вавілон-5 та вирішили створити нашпиговані технологіями кросовки для скейтерів.

Що вирізняє взуття та одяг, що випускаються під ТМ Osiris, так це стильний дизайн, зручність, зносостійкість та доступна ціна. Все це робить кеди Osiris привабливими не лише для скейтерів, але і для дуже широкої молодіжної аудиторії. Кеди Osiris ретельно розробляються з урахування всіх сучасних вимог та стандартів, та виробляються на передовому обладнанні з використанням різноманітних матеріалів, як натуральних так і синтетичних.

Традиційно компанія Osiris асоціюється зі скейтбордингом, ось чому більшість моделей взуття розробляються саме для катання на дошці. Ціла команда професійних райдерів виступає із логотипом Osiris, пропагуючи скейтбординг та привертаючи увагу до торгової марки. Команда Osiris одна з найцікавіших та конкурентоздатних серед аналогів. Райдери Osiris багато працюють, постійно вдосконалюючи свої професійні навички.

Починаючи з 1996 року, першою справді успішною моделлю стали кеди D3. Ці кеди створювались за участі тім-райдера Дейва Мейнх’ю. Дизайнерам та технологам Osiris вдалось трансформувати звичайний скейтерський тапок в нанобот імперського штурмовика. Ці незвичайні кросівки стали світовим блокбастером! Модель D3 пережила іще багато реінкарнацій.

На початку 2000-х років Osiris запускає окрему лайфстайл-лінійку, яка вирізнялась більшою легкістю та гнучкістю, у порівняння із класичними кедами для скейтбордингу.

Футуристичні експерименти Osiris продовжуються - не так давно компанія представила перший в світі рюкзак із вмонтованою аудіосистемою G-Bag. В 2008 році компанія Osiris, міцно повязана із технологіями, приєднується до екологічного руху. Так з’явилась відома еко-серія кросівок BackyBones.